O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

7 maja 2022

Sala na 18 Kraków - sprawdź korzystną ofertę.

Przeważnie z okazji urodzin, imienin bądź niektórych rocznic nie urządzamy żadnych spotkań z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże są takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Szukasz salę na osiemnaste urodziny – niech posiada pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła kupować i spożywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może ubiegać się o posady urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Na ogół grupa przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, lecz równocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy najlepsze dania imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Zalecamy z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a wszak może ich być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Właściwy wystrój sali też jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy całkiem zanurzyli się w klimacie zabawy. Wypada więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do preferencji i zasobności portfela klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]