Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

27 lutego 2023

Potrzebujesz szczegółowych informacji o domu weselnym? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym krewni narzeczonych oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę uczestników wesela, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc przystrojenie sali, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla narzeczonych z małopolski

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu gości. Przyjęcie można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 30 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]