Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

24 sierpnia 2023

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Uzyskaj więcej wiadomości.

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie czy pociągu.

Czemu opłaca się korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – błyskawicznie i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]