Parking przy Balicach – nie martw się o auto

10 kwietnia 2017

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – transfer bezpośrednio do terminala

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – chroń samochód przed osobami niepowołanymi

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.