Parking przy lotnisku – czy warto zostawić tam samochód?

4 kwietnia 2017

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, lecz przyjeżdża taksówką bądź prosi kogoś o przywiezienie. Wydaje się, iż tak jest wygodniej, ponieważ w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zaparkować samochód na czas nieobecności. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo pozwala to przybyć na lotnisko swym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od portu lotniczego, nie jest to żaden problem, bo obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są od razu. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są też ceny niższe niż można się spodziewać, a zatem jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – dodatkowe usługi

Osoby korzystające z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wybrać się w podróż zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym bardziej bezproblemowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku często mogą liczyć na rozmaite promocje.