Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

10 lutego 2021

Sektor transportu stale się rozwija, a to dzięki globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny wymaga także nowoczesnych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z materiałów wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. W produkcji stosowane są zawsze materiały wysokiej klasy, pochodzące od uznanych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie prekursorskich projektów na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o transporcie niezwykle delikatnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia oraz w kilku autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o asekurację konsumentów, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.