Profesjonalna organizacja ślubów

23 czerwca 2016

Organizacja ślubu Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb

Przyjęcie ślubne to najważniejsze wydarzenie w życiu, które trzeba przygotować dużo wcześniej. Warto skorzystać z usług wedding plannera, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli pragniemy, żeby uroczystość przebiegła perfekcyjnie. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo młodych par się na nią decyduje?

Organizacja ślubów – przygotowanie i przesłanie zaproszeń dla rodziny

Organizacja ślubu na własny rachunek to duży stres dla młodych par. Trzeba znaleźć miejsce, zaangażować obsługę wideo, a do tego dochodzą jeszcze problemy związane z zaproszeniami, DJ-em oraz zakupem sukni ślubnej. To wywołuje mnóstwo stresu, dlatego warto zlecić organizację ślubów profesjonaliście. Organizator pozwoli Ci zapomnieć o nerwach i wszystko precyzyjnie ustali. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – zamówienie i wręczenie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich na sali weselnej, wybór potraw. Hitem są także niestandardowe przyjęcia. A może zatrudnimy operatora drona, który z powietrza sfilmuje wyjście z kościoła? Tego typu ujęcia stają się niezwykle rozpowszechnione – organizator ślubu z całą pewnością o tym pomyśli. Organizacja wesela zależy od funduszy jakimi dysponujemy oraz naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – zdecyduj się na skorzystanie z usług specjalisty

Specjalista zna sprawdzone kwiaciarnie, zatrudni profesjonalnego kamerzystę, jak również zadba o usadzenie gości na przyjęciu. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie dogadywać się z szefem kuchni, pertraktować z kwiaciarnią i stresować się. Nawet niewielkie drobiazgi kreują w czasie ceremonii atmosferę, dlatego trzeba o nie zadbać. Osoba organizująca uroczystości wybierze się z nami nawet do salonu sukni i pomoże kupić najpiękniejszą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu uroczystość będzie wydarzeniem idealnym.

Dane adresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]