Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

7 lipca 2016

więcej o projektowaniu stron www

Funkcjonalność witryn www wynika w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale również przyzwyczajeniach użytkowników – kiedy poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, szybko wejdą na inną witrynę i wybiorą towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną regułą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na stronie. Istotna jest także to, żeby główne części witryny osadzić na osi, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna stosowanych w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie dobrej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny firmowej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. By mieć pewność, że witryna będzie przynosić zyski, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]