Przewozy międzynarodowe – komfortowe transfery po Europie

15 marca 2019

Jedziesz za granicę i interesują Cię oferty wygodnych i pewnych przewozów międzynarodowych? Jeśli stawiasz na świetną jakość usług połączoną z rozsądnymi cenami, sprawdź ofertę poEuropie.pl!

Przewozy międzynarodowe po Europie

Świadczymy przewozy międzynarodowe do krajów Unii – Belgii, Niemiec, Holandii, jak również do Polski. Możemy też zorganizować podróż do Słowacji, Czech, Francji, Austrii czy Luksemburga – pod warunkiem, że zbierze się większa liczba pasażerów. Świadczymy usługi zarówno w zakresie transportu osób, jak i drobnych przesyłek – funkcjonujemy w obrębie województwa śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego oraz małopolskiego. Idziemy za aktualnymi trendami i oferujemy naszym klientom możliwość rezerwacji biletów online – bez opuszczania z domu. Aby kupić bilet, wystarczy uzupełnić formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Zapewniamy też możliwość rezerwacji za pomocą SMS-a, poczty elektronicznej bądź na telefon.

Dlaczego opłaca się skorzystać z przewozów międzynarodowych?

Nasze przewozy międzynarodowe to oferta na najwyższym poziomie, ponieważ troszczymy się o komfort osób z nami podróżujących. Dysponujemy flotą komfortowych busów (Ford Transit) o wysokim standardzie, które zapewniają sprawny dojazd do docelowej lokalizacji. Nasze busy zaopatrzone są w odtwarzacz DVD, bezprzewodowy internet WiFi na obszarze Polski, dwustrefową klimatyzację, a także ogrzewanie postojowe. Prowadzimy transport z i do portów lotniczych oraz przewozy międzynarodowe w trybie Door-to-door. Świadczymy kursy przez cały tydzień, dlatego z łatwością zdołasz dobrać termin wyjazdu do indywidualnych potrzeb.