Taxi to za mało? Sprawdź prywatny odbiór z lotniska

6 października 2016

Przylecieliśmy do obcego miasta w celach biznesowych. Jest już ciemno, a do hotelu zostało kilkanaście kilometrów. Dotarcie komunikacją miejską nie jest najlepszym rozwiązaniem – z uwagi na niski komfort oraz ochrony. A bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, ponieważ mamy przy sobie walizkę, a w niej mnóstwo nietanich sprzętów. Jednak przy lotnisku brakuje taksówek, a dyspozytorka twierdzi, iż najprędzej wyruszymy za pół godziny. Jeżeli z lotniska chcieliśmy dojechać od razu do hotelu problem nie będzie poważny, ale jeżeli czeka na nas partner biznesowy, potrafi to rzucić się cieniem na podpisaniu umowy. Jak ustrzec się podobnych sytuacji? Wyjście będzie naprawdę proste – planując podróże w interesach warto wcześniej zagwarantować sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Odbiór z lotniska – co to jest?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do szczególnie wymagających klientów. W odróżnieniu od tradycyjnej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni do hotelu prestiżowym autem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim przypadku otrzymamy również gwarancję tego, iż samochód będzie czekał na nas, kiedy dolecimy na do celu, zatem z pewnością dotrzemy na czas na kolację z ewentualnym partnerem. Powinniśmy wspomnieć też o tym, że odbiór z lotniska można zlecić także dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

Odbiór z lotniska – miasta

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska cieszy się największym zainteresowaniem w miastach z dużymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie oraz Krakowie. Obszar działania przedsiębiorstw oferujących tę usługę nie sprowadza się oczywiście tylko do tych miejscowości – po dotarciu do Krakowa można dojechać na przykład w góry lub do Częstochowy. A jeżeli zachodzi taka potrzeba, możemy zagwarantować sobie transfer do mniejszych miejscowości na terenie kraju – nie tylko w południowej części Polski.