Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

22 stycznia 2023

Na www.serwismeteo.pl dowiesz się, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają również warunki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]