Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

16 czerwca 2020

Oferta tworzenia sklepu WooCommerce w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Planujesz założyć sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Czemu warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z stosując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zamówienie np. przez Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, użycie wyłącznie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek oraz jego ochronę przed cyberatakami. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i różne porady dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]