Wedding planner – profesjonalny konsultant ślubny

14 października 2016

Jeżeli poszukujesz pomocy wedding plannera Kraków, skieruj się na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to z pewnością największe wydarzenie dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że planując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych sytuacji i sprawić, by ta okoliczność na długo była zapamiętana przez zaproszonych. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, organizacja ślubu to poważny kłopot – należy zadbać między innymi o wypożyczenie lokalu, zatrudnienie zespołu czy ozdobienie kościoła. Podczas nerwowych niekiedy starań łatwo jednak zapomnieć o niektórych rzeczach, co potrafi skutecznie zniszczyć atmosferę tego niepowtarzalnego święta. To dlatego nowożeńcy coraz częściej wybierają usługi, które zapewnia wedding planner. Na czym jednak one polegają?

Jakie usługi zapewni wedding planner

Najważniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera okazuje się bez wątpienia wygoda oraz spokój – nie trzeba zajmować się zawieraniem współpracy z zespołem, dostawcą ozdób, zarządcą lokalu czy wideooperatorem. Wskazówki, jakie świadczy wedding planner to także najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie znają realiów branży weselnej i nie wiedzą, jak znaleźć sprawdzonych kwiaciarek oraz DJ-ów. Tymczasem znający ją dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te propozycje, jakie niewątpliwie spełnią ich oczekiwania. Przez to ślub niewątpliwie będzie niezapomnianym wydarzeniem oraz przebiegnie bezstresowo.

Ile zapłacimy za usługi wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera mogą postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym budżetem. To przecież doskonałe rozwiązanie dla partnerów chcących ograniczyć koszty związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner pomoże znaleźć kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Szczególnie, iż jego wskazówki nie będą wcale dużym wydatkiem. Z uwagi na różny zakres usług jakie może zaoferować wedding planner, ich cena będzie najczęściej ustalana indywidualnie z poszczególną parą. Natomiast w obliczu pozostałych kosztów związanych ze ślubem ten z pewnością nie jest duży.

Dane adresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]