Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

12 kwietnia 2021

Zobacz, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer Google.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]