Wybierz komfort – VIP TAXI w Krakowie

18 października 2016

Komfortowe usługi przewozowe w Krakowie to propozycja dla klientów prywatnych i biznesowych. Przejrzyjmy szczegóły tej oferty i sprawdźmy na czym polega fenomen VIP TAXI.

VIP TAXI w Krakowie – przewozi prezesów ogromnych firm

VIP TAXI w Krakowie obejmuje przewóz klientów i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Kierowca zaproponuje pomoc z walizkami, podjedzie pod terminal, a także może odebrać nas po podróży. Sposób płatności jest bardzo zróżnicowany – możemy uiścić opłatę tradycyjnie i zbliżeniowo oraz np. w walucie obcej – m. in. EUR. Z przewozów z reguły korzysta kadra zarządzająca dużych firm, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na wszelkiego rodzaju szkolenia lub negocjacje z kontrahentami. Żąda ona rzecz jasna znakomitej floty pojazdów, szybkiego dowozu na miejsce i eleganckich warunków. Przedstawiciele tych przedsiębiorstw bardzo często jeżdżą luksusowymi samochodami, np. Mercedesem klasy S, gdyż tego wymaga ranga ich stanowiska.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i gwiazd

Z VIP TAXI Kraków jeżdżą również osoby indywidualne, dysponujące dużą ilością gotówki oraz celebryci – sportowcy czy piosenkarze. Zazwyczaj zależy im na komfortowym poruszaniu się po mieście, liczą także na kulturalną załogę. Flota pojazdów są gotowe podołać największym pragnieniom, posiadają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Szoferzy są świetnie przygotowani do pracy i biegle posługują się językiem angielskim.