Zajęcia dla dwulatków – jak wspierać rozwój maluszka

3 stycznia 2018

Kształtowanie pasji dziecka trzeba rozpocząć jak najwcześniej – eksperci przekonują, że już dzieci w okresie 18 m+ wykazują ogromne możliwości np. do nauki języków. Chcesz wykorzystać możliwości, które drzemią w Twoim maluchu? Zdecyduj się na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – wspieraj proces socjalizacji

Zajęcia dla dzieci to niezwykle rozpowszechniona forma urozmaicenia wolnego czasu – doskonale pozwalają rozwinąć wyobraźnię, sprzyjają procesowi socjalizacji, uczą i bawią! Współcześnie oferta warsztatów rozwojowych jest wyjątkowo szeroka, a rodzice mogą zapisać pociechy na różnego rodzaju zajęcia. Najmłodsi mają szansę wziąć udział w warsztatach kształtujących trzy poziomy uzdolnień – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Dużo placówek organizuje klubiki, w których dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także poznać rówieśników. W tego typu klubokawiarniach odbywają się wystawy, można również urządzić przyjęcie urodzinowe. Wykwalifikowany personel gwarantuje dzieciom maksymalne bezpieczeństwo oraz zajęcia prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – nauka samodzielności przed pójściem do przedszkola

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim dziecku? Tego typu zajęcia dla dzieci obejmują zarówno zabawy rytmiczne z wykorzystaniem fletu, bongosów lub gitary, jak i naukę repertuaru piosenek. Rytmiczanki oraz wyliczanki znakomicie wpływają na wyobraźnię dziecka oraz prawidłowe rozumienie bodźców. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu są też zajęcia dla najmłodszych, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą oswoić z obecnością innych dzieci.