Zdjęcia firmy na mapach Google – większa popularność marki

3 października 2016

więcej o zdjęciach firmy na mapach Google na www.fotografsv.pl

Google Maps to najczęściej pobierana aplikacja na smartfony. Każdego dnia korzystają z niej dziesiątki milionów internautów z różnych krajów. Co istotne, przydaje się nie tylko w podróży, ale również do wyszukiwania przedsiębiorstw świadczących najróżniejsze usługi w najbliższym otoczeniu. Właśnie dlatego powinnyśmy zatroszczyć się o to, żeby informacje o naszej marce znajdywały się w Google Maps. Jakimi rzeczami natomiast kierują się internauci przy wyborze danej usługi? Specjaliści są zgodni co do tego, że w największej mierze na podejmowane przez nich wybory wpływają zdjęcia dodane przez przedsiębiorstwo. W jaki sposób je więc wykonać?

Jak przygotować zdjęcia firmy na mapach Google?

Nie należy zapominać przede wszystkim o tym, iż niskiej jakości zdjęcia nie przyniosą oczekiwanych skutków – siedziba marki oraz sprzedawane przez nią produkty muszą być sfotografowane w najwyższej jakości. Trafionym wyjściem będzie na pewno zrobienie multimedialnej prezentacji, za pomocą której klienci przekonają się, jak wygląda siedziba przedsiębiorstwa. Najbardziej pomocne będzie to dla posiadaczy pensjonatów lub lokali gastronomicznych.

Kto wykona zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak przed chwilą napisaliśmy, słabe zdjęcia bez wątpienia nie będą dla ludzi impulsem do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Najbardziej odpowiednim wyjściem okaże się więc powierzenie ich wykonania sprawdzonemu fotografowi – najlepiej specjalizującemu się w fotografiach do usług Google. Działają też firmy, które nie tylko uwiecznią siedzibę firmy, ale również wykonają prezentację w Buisness View – zwykle ma to wpływ na wzrost zysków firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]