Ceramika Globo – włoski design w twojej łazience

28 maja 2016

Urządzenie toalety nie będzie z pewnością proste. Warto pamiętać o tym, iż istotny jest zarówno wygląd tego wnętrza, jak i wygoda używania znajdujących się tam części wyposażenia. Jak więc ustrzec się rozmaitych pomyłek? Najrozsądniejszym wyjściem będzie zakup artykułów uznanych marek – takich jak ceramika Globo, wytrzymałe krany czy akcesoria, których nie uszkodzi wszechobecna woda. Jak je kupić? O jakich rzeczach pamiętać w czasie wizyty w salonie sanitarnym?

Ceramika Globo – solidność i ciekawe projekty

Globo to marka, która rozpoczęła działalność na początku lat 80 w Italii. Nie powinno więc dziwić to, że jej wizytówką są w szczególności charakterystyczne dla tego państwa, oryginalne projekty, a te polubią wszyscy miłośnicy dobrego designu. Ceramika Globo na tle konkurencji wyróżnia się także wielką wytrzymałością oraz wykorzystaniem przyjaznych dla natury rozwiązań. Ekologia jest dla inżynierów Globo szczególnie ważna, więc do troski o naturę zachęcają także kupujących ich produkty.

Sam skompletuj ceramikę Globo

Ciekawą pozycją w ofercie Globo jest linia Affeto, która umożliwia dowolne skompletowanie elementów wyposażenia każdej łazienki. Ceramika Globo z omawianej linii cechuje się łatwością montażu, dzięki czemu możemy zaprojektować łazienkę bez pomocy architekta wnętrz. Linia kierowana jest przede wszystkim do miłośników nowoczesnego designu – kształty brodzików i misek WC są minimalistyczne, więc bez trudu można połączyć je z różnymi dekoracjami.