Czy da się kupić tanio rolety okienne?

5 maja 2019

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie możesz dodać koloru wszystkim wnętrzom albo nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest mnóstwo fasonów wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – prosty do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na funkcje klasyfikujemy rolety na ścienne oraz okienne. Kolejny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety okienne są drogie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w wyjątkowo zachęcającej cenie. Regularna cena jest niska, a do tego dochodzą także promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bogata kolorystyka i bezinwazyjny montaż powodują, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz nie brakuje.