Hartia – ceramika łazienkowa dla wymagających

11 maja 2016

Hatria to firma znana z wyrobu doskonałej jakości ceramiki łazienkowej. Solidność to nie jedyna dobra strona produktów Hatria, gdyż wszystkie charakteryzują się także świetnym projektem. Nie powinno to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż umywalki Hatria projektowane są we Włoszech, uznawanych za światową stolicę designu. Dlaczego dobrze postawić na produkty włoskiej marki? Jak dużo zapłacimy za umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej katalogu?

Rozmaite produkty Hatria

Najważniejszy punkt oferty Hatria stanowią niewątpliwie umywalki. Producent oferuje swoim klientom kilkadziesiąt rozmaitych modeli, wśród których produkty dostosowane do swoich potrzeb na pewno znajdą zwolennicy dobrego designu. Poza tym w katalogu marki znajdziemy też szeroki wybór misek WC, które tak jak umywalki będą doskonale prezentowały się w nowoczesnych pomieszczeniach. Katalog Hatria uzupełniają bidety i akcesoria prysznicowe.

Hatria – plusy

Jak już wspomnieliśmy, głównym plusem wyrobów Hatria jest interesujące wzornictwo – w jej katalogu nie sposób znaleźć nudnych wzorów, zaś wszystkie umywalki tej marki z pewnością zadowolą fanów niebanalnych pomysłów. Cechujące się doskonałą jakością umywalki Hatria, które odróżnią każdą łazienkę i wytrzymają dekady, można kupić zazwyczaj w przystępnych cenach.