Kerasan Retro dla zwolenników tradycyjnych wzorów

10 listopada 2016

Choć w wnętrzarstwie wciąż pojawiają się nowe trendy, nie ubywa miłośników wnętrz urządzonych klasycznie. Ci, którzy preferują sprawdzone rozwiązania i klasyczną estetykę nie będą mieć problemów ze znalezieniem produktów dostosowanych do swoich wymagań. Z myślą o tych klientach swoją firma Kerasan stworzyła serię Retro, w której znajdziemy kabiny, wanny oraz akcesoria łazienkowe. Co w niej znajdziemy? Dlaczego powinniśmy postawić na umywalki i muszle z serii Kerasan Retro?

Seria Kerasan Retro

Specjaliści pracujący przy linii Kerasan Retro chcieli stworzyć akcesoria przypominające projekty z Belle Epoque. Ze względu na klasyczne projekty, Kerasan Retro jest bardzo cenione przez właścicieli hoteli, ale nie brakuje jej zwolenników również wśród zwykłych użytkowników. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią minimalizmu nowoczesnego designu, woląc stylowe ozdobniki oraz klasyczne kolory. Nie oznacza to na szczęście, że sprawdzą się jedynie w klasycznych łazienkach – świetnie połączą się także z bardziej innowacyjnymi dodatkami.

Czemu powinieneś wybrać Kerasan Retro?

Kerasan Retro to na szczęście nie tylko doskonałe projekty. Marka bowiem pamięta o tym, że wnętrze łazienek musi być odporne i funkcjonalne, więc wszystkie produkty posiadają owe parametry. Są również chronione – producent zastąpi albo serwisuje uszkodzone wanny. Akcesoria z linii Kerasan Retro to świetne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie wytrzymałość oraz stylowy wygląd.