Montaż kominków z kamieni naturalnych

18 kwietnia 2017

O kominku marzy wielu właścicieli nieruchomości – spełnia nie tylko funkcje użytkowe, ale również tworzy przytulny wystrój wnętrza. Jakie kominki są w tym sezonie najczęściej kupowane? Poznajmy najnowsze trendy.

Montaż kominków – ponadczasowe obudowy

W tym sezonie modne są przytulne pomieszczenia utrzymane w tradycyjnym stylu. Trendy te można zauważyć także na rynku kominków. W tym sezonie najbardziej popularne są kominki z obudowami wykonanymi z piaskowca i marmuru łupanego, które świetnie komponują się z pomieszczeniami w stylu skandynawskim, rustykalnym, jak również minimalistycznym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie – niezależnie od tego jakie wzornictwo preferujesz. Pastelowa kolorystyka kominków zrobionych z kamienia powoduje, że są one najbardziej ponadczasowym wyborem, który posłuży przez lata. Naturalne materiały prezentują się niezwykle szlachetnie i podkreślają atmosferę domowego ogniska.

Montaż kominków – spełnij swoje marzenia

Oprócz funkcji estetycznej, kominek posiada też istotne walory funkcjonalne. Przede wszystkim wspaniale ogrzewa pomieszczenie, a tzw. płaszcz wodny może rozprowadzić powietrze po całym domu. Obudowy zrobione z marmuru są odporne na wysoką temperaturę oraz urazy mechaniczne. Przy dobrej konserwacji kominek jest tak naprawdę niezniszczalny. Marzysz o spędzaniu długich jesiennych wieczorów przy kominku z dobrą książką? Obecnie szybko znajdziesz przedsiębiorstwa specjalizujące się w sprzedaży oraz zakładaniu kominków. Fachowcy dostosują rodzaj kominka do Twoich oczekiwań, a także wezmą pod uwagę układ przewodów kominowych w budynku. A może masz sprecyzowaną wizję tego, jak powinien wyglądać kominek w Twoim domu? Dużo firm umożliwia zaprojektowanie ich na indywidualne zamówienie klienta. Spełnij swoje marzenia i już teraz wybierz wyjątkową obudowę!