Noti – polska marka designerskich mebli dla domu i biura

7 maja 2021

Dalsze informacje o wyjątkowych meblach Poznań.

Urządzając wnętrze, czy to w nowym domu czy po odświeżeniu mieszkania, dążymy do tego, by zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie i nowocześnie. Równocześnie chcemy, aby pomieszczenia wyrażały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane w dużych ilościach przez popularnych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy niż się wydaje. Polska również może się pochwalić stylowymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Noti – designerskie meble tworzone z pasją

Noti to wytwórca mebli, który działa na rodzimym rynku już od ponad dekady i od powstania jego celem jest, by oferowane przez niego meble były proste, wygodne, a zarazem szykowne i, co najważniejsze, żeby cechowały się wytrzymałością. Marka współpracuje z szanowanymi designerami, którzy kreują swoje produkty z pasją, dokładając wszelkich starań, żeby maksymalnie odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Charakterystyczną zaletą mebli Noti jest to, iż rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti produkowane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, stanowiące ciekawą interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z linii Trefle czy Stone albo sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Katowicach, w Gdańsku czy w Krakowie.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Dane adresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]