Regulowanie i konserwacja okien

21 stycznia 2017

Regulacja okien Warszawa - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tu

Okna nie są wieczne – aby działały wiele lat, potrzebna będzie ich odpowiednia regulacja. Warto pamiętać, że nieregulowane okna szybciej się psują, a ich naprawa wygeneruje koszty o wiele wyższe, niż regulacja. Czy okna PCV możemy zatem regulować samemu, czy bezpieczniej powierzyć to specjalistom? Ile wydamy na podobną usługę? Z jaką częstotliwością musi odbywać się regulacja okien?

Regulacja okien – co grozi, gdy jej nie przeprowadzimy?

Niekonserwowane okna szybko tracą właściwości, a tego rezultatem jest podniesienie poziomu wody w pomieszczeniu i przeciągi. Regulacja okien potrzebna jest też, kiedy liczy się dla nas ich bezproblemowe otwieranie i dobry wygląd.

Prosta regulacja okien

Raz na dwa kwartały okna warto starannie naoliwić. Nie potrzebujemy usług specjalistów – wystarczy naoliwić trzpienie używając w tym celu tawotu lub innego smarowidła o podobnym działaniu. Dzięki temu unikniemy rdzewienia i skrzypienia.

Regulacja okien – czy robić to bez pomocy fachowców?

Regulacja okien wymaga specjalistycznych umiejętności oraz dużej wiedzy – z tego powodu nie każdy z nas sobie z nią poradzi. Samodzielna regulacja może skończyć się zepsuciem okna – najlepiej zatem zlecić ją fachowcom.

Ile zapłacisz za regulację okien?

Konserwacja jednego okna to koszt rzędu czterdziestu złotych, ale w wielu firmach za każde następne okno zapłacimy już piętnaście lat. To jednak wydatek, który poniesiemy jedynie raz w roku, więc nie odczujemy go za mocno.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]