Rolety zaciemniające: standardowe czy na wymiar?

18 lutego 2019

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto wybrać pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień noc pełne zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej spełni oczekiwania w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc posiadają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Skoro już piszemy o montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ ani wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety dzień i noc lub 100% zaciemnienia poradzi sobie każdy.
Wiele kolorów w ofercie sprawia, że te produkty odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element ozdabiający pokój.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne życzenie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego wymiaru.