Solidne baterie Kohlman dla Twojej łazienki

15 lipca 2016

Kohlman to marka, która mimo krótkiej działalności w sektorze łazienek, już zdołała zyskać mnóstwo zwolenników. Nie dzieje się tak bez powodu, bowiem wyroby tej firmy znane są z wysokiej klasy i niepowtarzalnych wzorów. Produkuje ona głównie baterie, lecz w ofercie tej marki znajdziemy również prysznice czy najróżniejsze dodatki. Dlaczego zatem dobrze postawić na wyroby Kohlman? Baterie charakteryzują się różnymi nowoczesnymi rozwiązaniami, które wpływają na komfort korzystania z nich oraz wytrzymałość.

Wybierz Kohlman – baterie wytrzymają dekady

Baterie firmy Kohlman produkowane są z doskonałej klasy materiałów, a przed pojawieniem się w sklepach zaliczają mnóstwo najróżniejszych badań. Projektanci firmy unikają złych rozwiązań, dzięki czemu klienci otrzymują wyłącznie produkty, które przetrwają wiele lat częstej eksploatacji. Wykonane są z chromowanego mosiądzu, co sprawia, że doskonale wyglądają oraz wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki. Dla projektantów Kohlman istotna jest też funkcjonalność ich produktów – używanie ich okazuje się bowiem dziecinnie łatwe.

Kohlman – baterie do designerskiej łazienki

Załoga firmy uważa, że doskonały design nawet po latach się nie starzeje. Z tego powodu wszystkie wyroby Kohlman doskonale wyglądają, więc trafiają w oczekiwania najróżniejszych klientów. Możemy dopasować je do aranżacji tak nowoczesnych łazienek, jak i pomieszczeń urządzonych bardziej tradycyjnie.