Umywalki Catalano do twojej łazienki

20 października 2016

Catalano to marka funkcjonująca w sektorze łazienek od kilkudziesięciu lat. Swoje propozycje kieruje jednak nie tylko do zwolenników wnętrzarskich tradycji – stale robi wszystko, by opracowywać umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi trendami. Niezwykły, charakterystyczny dla Włochów rodzaj projektowania Catalano łączy z dużą wytrzymałością swoich wyrobów – umywalki tej firmy bez trudu posłużą aż kilkadziesiąt lat w ciężkich sytuacjach. Co zatem czeka na nas w jej katalogu? Dlaczego opłaca się kupić produkty Catalano?

Catalano – umywalka do nowoczesnej ubikacji

To wzornictwo jest wizytówką Catalano – umywalka tej firmy będzie zawsze odróżniała się wśród konkurencji. Ciekawe kształty nie tylko świetnie się prezentują, ale też odgrywają istotną funkcję, jeśli chodzi o higienę – umywalki Catalano są w taki sposób projektowane, żeby ich sprzątanie było jak najmniej kłopotliwe. W ofercie Catalano dostępne są tak tradycyjne projekty, jak i kolekcję Impronta, a ta na pewno spodoba się zwolennikom współczesnego designu.

Postaw na Catalano – umywalka będzie naprawdę wytrzymała

Trwałość to nie ostatnia cecha Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilkadziesiąt lat, gdyż produkowana jest wyłącznie z najlepszych materiałów. Nie straszne są jej wilgoć i pęknięcia, a nawierzchnia zawsze zachowuje gładkość. Dzieje się tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypiekane są w piecach rozgrzanych do ponad 1000°C. To pozytywnie wpływa na prostotę utrzymania ich w czystości i bardzo zwiększa komfort korzystania z toalety.