Umywalki Scarabeo do twojej łazienki

10 września 2016

Scarabeo to włoska marka proponująca swoim klientom ceramikę łazienkową. W jej katalogu dostępne są na przykład umywalki stołowe oraz podwieszane, muszle WC czy brodziki prysznicowe. Marka działa od roku 1974, zatem jest jednym z najbardziej doświadczonych działających do dziś wytwórców ceramiki toaletowej. Skąd bierze się popularność jej artykułów? Dlaczego dobrze wybrać któryś z nich?

Wybierz Scarabeo – umywalki i wiele innych artykułów

Wyróżnikiem Scarabeo są z pewnością świetne projekty – marka pochodzi wszak z Italii, która od lat słynie z interesującego designu. Co znajdziemy w ofercie Scarabeo? Umywalki, które można wkomponować do stylu każdej ubikacji. Są wśród nich zarówno propozycje dla zwolenników klasycznego wzornictwa, jak i ludzi, którzy preferują innowacyjne projekty. Scarabeo, w przeciwieństwie do wielu pozostałych firm, oferuje swoim klientom też kolorowe umywalki oraz miski WC.

Z czego słynie Scarabeo? Umywalki wytrzymają lata

Scarabeo nie zyskałoby takiego zainteresowania, gdyby ich produkty nie służyłyby wystarczająco długo. Właśnie odporność jest następną cechą typową dla Scarabeo – umywalki tej marki także w trudnych sytuacjach nie psują się i pozostają absolutnie wygodne. Nie znajdziemy w tym jednak nic zaskakującego, bo złotą zasadą marki jest produkować artykuły, które wykazują wytrzymałość i pełen komfort, a oprócz tego będą świetnie się prezentowały w najróżniejszych wnętrzach.