Umywalki

23 czerwca 2016

Działalność firmy Kerasan rozpoczęła się we Włoszech na początku lat sześćdziesiątych. Obecnie jest uznanym wytwórcą ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki oraz brodziki można kupić w Europie i Azji. Nie jest tak jednak bez przyczyny – Kerasan dla wielu osób stał się dziś symbolem wysokiej klasy i interesującego designu, typowego wszak dla Italii. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Czemu warto kupić produkty tej marki?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i nie tylko

Jakie produkty oferuje nam Kerasan? Umywalki to na pewno najważniejsza pozycja z oferty marki, chociaż Kerasan oferuje nam nie tylko takie artykuły. Chętnie kupowane są także muszle klozetowe i bidety. Kerasan produkuje też dodatki takie jak nogi do umywalki i stoliki łazienkowe. Oprócz tego w jej ofercie czekają na nas lampki, przyłącza oraz pozostałe artykuły.

Kerasan – umywalki znane z wytrzymałości

Różnorodność to nie ostatnia zaleta, z której słynie Kerasan. Umywalki i inne artykuły tej firmy są bowiem bardzo wytrzymałe – marka wykorzystuje bowiem jedynie najlepsze materiały i innowacyjne rozwiązania. W przypadku produktów Kerasan naprawdę istotne są także wzory – to idealne rozwiązanie dla osób lubiących interesujące wzornictwo. W katalogu marki czekają na nas tak tradycyjne projekty, jak i produkty, które świetnie będą prezentowały się w nowoczesnych wnętrzach – Kerasan opracował blisko 20 serii.