Wyjątkowe miski wiszące Catalano

12 listopada 2016

Zaaranżowanie łazienki może być źródłem prawdziwych problemów. Ze względu na charakter tego pomieszczenia, musimy zatroszczyć się o to, by wykorzystywane w nim przedmioty były wytrzymałe na działanie wilgoci i uszkodzenia materiału. Poza tym istotny będzie także wygląd używanych w ubikacji wanien oraz kranów – wszak to one kształtują jej wygląd. To z tego powodu niemałym uznaniem cieszą się wyroby Catalano – miska wisząca, wanny i inne artykuły.

Czemu dobrze postawić na Catalano? Miska wisząca sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach

Catalano to firma znana z typowych dla nich oryginalnych projektów. Nie może to dziwić, gdyż fabryka firmy działa we Włoszech, które są uznawane za mekkę światowego wzornictwa. Wszystkie wyroby Catalano – miska wisząca, wanna lub bidet – charakteryzują się wyjątkowym wyglądem, który powoduje, że doskonale sprawdzą się w eleganckich ubikacjach. Catalano pamięta również o miłośnikach sprawdzonych pomysłów, proponując im produkty nawiązujące do dawnej tradycji wzornictwa.

Catalano – miska wisząca na dekady

Produkty Catalano cechują się również ogromną solidnością – firma dokładnie dobiera materiały, z jakich produkuje miski WC czy umywalki. Jej specjaliści doskonale wiedzą również, jak ważna w ubikacji okazuje się higienia – z tego powodu wyroby tej marki charakteryzują się prostymi kształtami, gdyż te bardzo ułatwiają ich konserwację i zmniejszają prawdopodobieństwo rozwoju niebezpiecznych dla ludzi bakterii.