Wyposaż łazienkę w umywalkę od Bathco

2 września 2016

Bathco to jeden z najbardziej doświadczonych producentów ceramiki sanitarnej. Marka została stworzona niemal czterdzieści lat temu w Hiszpanii, obecnie obecnie jest obecna w najróżniejszych krajach całego globu. Zainteresowanie, jakim cieszą się jej wyroby, nie powinna rzecz jasna dziwić – Bathco łączy solidność oraz ciekawe wzornictwo. Potrafi usatysfakcjonować różnych nabywców, a jej produkty będą na pewno ozdobą każdej toalety. Czym cechują się wyroby Bathco? Co poza tym dostępne jest w ofercie firmy?

Niezwykły design umywalek Bathco

To wzornictwo jest wyróżnikiem Bathco. Firma dba o to, żeby zadowolić wszystkich kupujących – zarówno miłośników tradycyjnego designu, jak tych, którzy preferują inne, nowoczesne pomysły. W katalogu Bathco dostępne są wanny i brodziki dopasowane do nowoczesnych łazienek oraz produkty adresowane do klientów, którzy świetnie czują się we wnętrzach urządzonych z uznaniem dla wnętrzarskich staroszkolnych pomysłów.

Umywalki Bathco – wytrzymałość i jakość

Drugim plusem produktów Bathco jest duża odporność na działanie wody i pęknięcia. Projektanci marki dbają o to, by ich umywalki i brodziki sprawdzały się także w najcięższych warunkach. Warto także wspomnieć, że Bathco proponuje nam serię wyrobów EKO, a te produkowane są wyłącznie z materiałów absolutnie przyjaznych dla przyrody. W ofercie Bathco dostępne są, poza ceramiką, także najróżniejsze dodatki do elegancko zaaranżowanej łazienki.