Wytrzymałość czy design – jak wybrać umywalki i baterie

6 lipca 2016

Łazienka to niewątpliwie jedno z najważniejszych wnętrz w naszym mieszkaniu. Z uwagi na wszechobecną tam wilgoć, elementy jej wystroju powinny być doskonałej klasy – w innym wypadku naprawdę szybko się zepsują. Dobierając brodziki, umywalki i baterie zawsze musimy ustalić, z których surowców je wytworzono oraz sprawdzić, co sądzą o nich wcześniejsi użytkownicy – a później myśleć o ich wzornictwie. Jak więc zaaranżować naszą łazienkę?

Umywalki i baterie – jakość jest najistotniejsze

Jak już napisaliśmy, szczególne znaczenie ma solidność umywalek i baterii. Najlepiej stawiać na produkty cenionych marek – tak zyskamy pewność, że wanna wytrzyma naprawdę długo. Wysokiej jakości umywalki i baterie są dziś robione z najróżniejszych materiałów – obok klasycznej ceramiki, używane jest również szkło lub miedź. Ważne jest natomiast, by materiał był odporny na wpływ wilgoci.

Umywalki i baterie – wszyscy kupią coś dla siebie

Klienci, którzy cenią sobie tradycyjne projekty, nie mają problemów ze znalezieniem odpowiednich części wyposażenia ubikacji. Tradycyjne umywalki i baterie nadal mogą pochwalić się dużym uznaniem, ale bardzo dużą popularność notują też projekty współczesne. Wykonane ze szkła umywalki nablatowe czy baterie wykorzystujące innowacyjne rozwiązania są kupowane zarówno przez bogatych ludzi, jak i osoby, które nie posiadają tak dużego portfela.