Jakie lampy do Audi kupić? Kilka porad

4 czerwca 2016

Samochody Audi to dla wielu kierowców synonim niezawodności oraz ekskluzywności. Jak wszystkie samochody nie są niestety niezniszczalne, zaś ich właściciel po pewnym czasie będzie musiał wyeliminować różne awarie. Elementem, który najczęściej uszkadza się w autach Audi są lampy – na szczęście w sklepach znajdziemy mnóstwo wersji tych elementów, wśród których są zarówno oryginalne części, jak reflektory pozostałych producentów, które są jednak całkowicie zgodne ze standardami używanymi w autach Audi. Które lampy lepiej się sprawdzą?

Alternatywy dla oryginalnych lamp Audi

Wielu właścicieli aut wybiera lampy Audi produkowane przez inne firmy. Kupno podobnych części ma mnóstwo zalet. W szczególności powinniśmy wspomnieć o cenie, która przy zakupie alternatywnych lamp potrafi okazać się nawet dwukrotnie niższa. Alternatywne lampy Audi zwykle nie odbiegają solidnością od części fabrycznych – jeśli oczywiście posiadają wymagane do stosowania na drogach Europy homologacje. Entuzjaści tuningu aut cenią również to, że wśród nich możemy wyszukać modele pasujące do aut Audi, ale wyglądające zupełnie odmiennie niż oryginalnie założone lampy Audi.

Fabryczne lampy Audi

Oprócz tego na rynku znajdziemy także oryginalne lampy Audi. Ich wybranie będzie niezbędne, żeby gwarancja była nadal ważna. Niektórzy właściciele aut koncentrują się ponadto na tym, by ich pojazdy były całkowicie oryginalne – dla takich osób zakup oryginalnych lamp Audi to jedyne rozwiązanie.