Sklep z wycieraczkami Bosch Aerotwin

2 sierpnia 2016

Wycieraczki Bosch są przez specjalistów określane jako jedne z najbardziej wartościowych produktów w swoim rodzaju. Ich renoma nie powinna nikogo zaskakiwać – ów producent stale tworzy niespotykane dotąd technologie, sprawiające, że wygoda użytkowania aut bardzo się podnosi. Na największą uwagę zasługują niewątpliwie wycieraczki Bosch Aerotwin.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – nowoczesność i wygoda

Warto wiedzieć, że wycieraczki pozbawione przegubów są oryginalnym pomysłem tej firmy. Zaniechano korzystania z tych niezbyt funkcjonalnych podzespołów i zamieniono je na elastyczny korpus ściśle przylegający do szyby. Rozwiązanie to tak spodobało się firmom motoryzacyjnym oraz ich klientom, że szybko do swoich produktów dostosowały je także inne firmy.

Użycie wycieraczek Bosch Aerotwin

Przypadki ich użycia można by wymieniać bardzo długo – po wycieraczki Bosch Aerotwin często sięgają takie koncerny, jak Fiat, Audi czy Volvo. W sklepach te wycieraczki samochodowe możemy nabyć także w postaci osobnych części, a wśród nich znaleźć można produkty stworzone do montażu nawet w najstarszych wozach.

Wycieraczki Bosch Aerotwin przylegają do każdej szyby

Producent troszczy się o to, by jego artykuły pasowały do wielu samochodów, dlatego z łatwością dopasujemy je do naszego auta. Korpus odpowiednio dopasowanej wycieraczki Bosch Aerotwin idealnie przylega do okna samochodu, a ich wydajność rośnie nawet dwukrotnie.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – komfort jazdy

Wycieraczki do aut Bosch wyprodukowano z najlepszych tworzyw, dzięki czemu na pewno posłużą nam kilka lat, a ich konserwacja dzięki technologii Quick Clip jest dziecinnie łatwa.